We wtorek, tj. 18 listopada swoje ostatnie spotkania w ramach eliminacji Mistrzostw Europy rozegrają Biało – Czerwoni, którzy na PGE Narodowym zmierzą się z Słowenią. Z okazji tego pojedynku bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to zmniejsza przegraną o 50%.

STS bonusy 2019

STS bonusy 2019

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Oferta promocyjna aktywna jest graczom do 19 listopada 2019 do godz. 20:45. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Na obu rodzajach tych zakładów musi znajdować się typ specjalny “Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto, a w meczu Polska strzeli minimum 3 bramki”. Warto jest wiedzieć, że na kuponie AKO wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 19 listopada 2019 do godz. 20:45.

betclic darmowy kod promocyjny

Kupon promocyjny musi zostać zagrany za dokładną kwotę 28 PLN. Z tej oferty są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon SOLO i zdarzenia specjalne zostało rozliczone jako wygrane to dobrze. Cała kwota znalazła się na koncie gracz. W przypadku przegranej bukmacher STS przyzna bonus o wartości 14 PLN.

W przypadku kuponu AKO gracz otrzyma freebet w kwocie 14 PLN pod warunkiem, że wszystkie zdarzenia oprócz zakładu specjalnego zostały rozliczone jako przegrane.

STS: Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej

Bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można liczyć na takie bonusy jak: freebet o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy jednak pamiętać, że jest to jedyna opcja, żeby wpisać ten kod promocyjny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.