Czas na zmagania ćwierćfinałowe w Ultralidze – League of Legends. W związku z tym legalny bukmacher STS oferuje promocję „Bezpieczne 10 PLN”, w której to typerzy mogą liczyć na mniejsza przegrane. Bowiem w razie niepowodzenia typer otrzyma bonus o wartości 10 złotych.

Bonus za darmo na League of Legends

Bonus za darmo na League of Legends

Nie da się ukryć, że obecnie obstawanie E-sportu jest niezwykle popularne. Wynika to z tego, że zdecydowaną większość dyscyplin są zawieszona. To wszystko przełożyło się również na ofertę bukmacherów, które są ubogie.

Jednak przed nami zmagania ćwierćfinałowe w zmagania w Ultralidze w grze League of Legends. W związku z tym bukmacher STS przygotował limitowaną ofertę promocyjną graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Bonus na E-sport dla graczy:

Akcja polega na zagraniu kuponu SOLO, tzw. [pojedynczego] za dokładną kwotę 21 złotych. Na zakładzie może znajdować się wyłącznie typ z oferty LIVE na zmagania Ultraligi w grze League of Legends. Pamiętaj, że na kuponie musi znaleźć się tylko jedno zdarzenie z minimalnym kursem 2.00!

Zakład okazał się wygrany? To wspaniale. Cała ta kwota znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast faworyci Cię zawiedli? To w zamian bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 10 złotych. Ta kwota znajdzie się na koncie tego gracza na najpóźniej najpóźniej do 5 kwietnia do godz. 23:59.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Darmowy bonus bez wpłaty własnej od STS:

Nie mona zapominać, że obecnie obstawienie meczy możliwe jest wyłącznie online przez internet. Przyczyna tego jest bardzo prosta. Bowiem punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.

To sprawiło, że legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom, w której to typerzy mogą liczyć na darmowy bonusy już na sam początek swojej gry. W skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 złotych
  • premia za pierwszy depozyt do 1200 złotych

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.