W najbliższy weekend zostaną rozegrane gale UFC 246 oraz FEN w Szczecinie. Z okazji tych wydarzeń legalny bukmacher Fortuna przygotował promocję graczom, w której to przyznaje bonus o wartości 30 złotych.

Bonus na UFC 246 dla każdego

Bonus na UFC 246 dla każdego

Ta akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty na swoje konto.

Użytkownicy nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze, że akcja dostępna jest graczom do 19 stycznia do godz. 23:59.

Promocja polega na zagraniu dowolnego zakładu: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których będzie minimum jedno zdarzenie z MMA.

Typy mogą pochodzić chociażby z gali UFC246, a dojdzie tam to walki wieczoru McGregor C. vs Cerrone D. W Szczecinie natomiast odbędzie się gala FEN, w której to dojdzie do takich pojedynków jak chociażby Rębecki M. vs Magomedov M, Sianos vs Kornilov.

Stawka zakładu musi wynieść minimum 30 złotych. Jednak z promocji są automatycznie wykluczone zakłady zagrane za środki bonusowe.

Gracz otrzyma bonus o wartości 30 złotych pod warunkiem, że jego zakład został przegrany, a spełnia powyższe warunki promocji. W przypadku wygranego kuponu całą kwota znajdzie się na koncie typera.

Bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna 2020

Legalny bukmacher Fortuna oferuje graczom pakiet startowy, w którym to na start można otrzymać już 20 złotych bez wpłaty własnej. Pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny „BETONLINE”.

Kolejne środki znajdą się na koncie gracza po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas maksymalna premia może wynieść nawet 1000 złotych. Jednak to nie wszystko! Pierwszy zakład u bukmachera Fortuna objęty jest Cashbackiem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.