Podczas zbliżającego się weekendu emocji nie zabraknie tylko w piłce nożnej. Bowiem dojdzie do kilku gal w MMA w tym FAME MMA i UFC. Z tej okazji każdy gracz może liczyć na bonus o wartości 80 PLN za obstawienie meczy.

Typuj MMA i wygrywaj więcej w Betclic. 80 PLN dla każdego gracza od Betclic

Typuj MMA i wygrywaj więcej w Betclic. 80 PLN dla każdego gracza od Betclic

Śmiało można powiedzieć, że na brak nudy fani mieszanych sztuk walk na pewno nie będą mogli narzekać podczas obecnego weekendu. Zostaną przecież rozegrane walki w takich federacjach, jak FAME MMA, UFC, gala EFM, Bellator oraz ACA.

Na tą okazję każdy typer może liczyć na bonusy za obstawienie meczy w promocji „Misja MMA”, która aktywna jest graczom do 11 kwietnia do godziny 23:59. Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

80 PLN dla graczy w promocji FAME MMA:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego gracza. Bukmacher Betclic dopuszcza zakłady zarówno pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować sie same zdarzenia z MMA. Pochodzić one mogą z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Na uwadze trzeba mieć, iż kurs łączny kupony nie może być mniejszy niż 1.50, zaś stawka minimalna wynosić musi minimum 20 PLN.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Za zagrane kupony spełniające powyższe warunki promocji oprócz wygranej gotówki typerzy otrzymają ekstra środki:

  • 2 wygrane kupony – bonus 20 PLN
  • 3 wygrane kupony – bonus 40 PLN
  • 5 wygranych kuponów – bonus 80 PLN

Nagrody na kontach użytkowników znajdą się w dniu 13 kwietnia do godziny 17:00.

Bonus powitalny w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic online oferują każdemu nowemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci zakładu bez ryzyka. Cashback będzie aktywny jedynie wtedy, gdy typer wpisze kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.