Śmiało można powiedzieć, że coraz więcej jest rozgrywanych pojedynków w piłce nożnej. Z tej okazji bukmacher Betclic przygotował specjalną ofertę promocyjną „Futbol: Reaktywacja” z łączną pulą nagród 20 000 PLN. Nagrody w formie bonusów trafią do stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów w ramach tej oferty.

Bonusy bukmacherskie dla graczy

Bonusy bukmacherskie dla graczy

Trzeba powiedzieć, że coraz ciekawiej robi się w piłce nożnej. Swoje mecze rozgrywa już niemiecka Bundesliga. W ten weekend rozgrywki zostaną wznowiowione w lidze czeskiej, a już w najbliższy wtorek czekają nas mecze w Pucharze Polski oraz PKO Ekstraklasie.

To sprawiło, ze bukmacher Betclic Polska wychodzi na przeciw swoim graczom i oferuję specjalną ofertę promocyjną „Futbol: Reaktywacja” z łączną pulą nagród 20 000 PLN. Dostępna jest ona użytkownikom w dniach od 22 maja do 31 maja do godziny 23:59.

Chcesz wziąć udział w tej akcji? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Aby to wykonać trzeba spełnić dwie czynności: zalogować się na swoje konto na www.Betclic.pl, a następnie kliknąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Futbol: Reaktywacja”.

Typer piłki nożnej. Bonusy dla graczy.

W ramach tej oferty promocyjnej kwalifikują się zakłady SOLO lub AKO zagrane za minimum 5 PLN. Jednak gracz musi mieć na uwadze, że zdarzenia mogą pochodzić z piłki nożnej. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami starcia chociażby w Bundeslidze lidze czeskiej, czy też Pucharze Polski.

Poza tym gracz ma prawo oddać typy oferty przedmeczowej lub „na żywo”. Jednak kurs minimalny zdarzenia to 1.50

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Za każdy zagrany zakład przez gracza, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma punkty:

  • kupon wygrany: za każde 1 zł zagrane na ten zakład Gracz zdobywa 5 punktów
  • kupon przegrany za każde 1 zł zagrane na ten zakład Gracz zdobywa 2 punkty.

Nagrody trafią do stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. Pula nagród wynosi 20 000 PLN, zaś na konto zwycięscy trafi bonus o wartości 10 000 PLN:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce10 000 PLN
2 Miejsce3 000 PLN
3 Miejsce1 000 PLN
4 Miejsce600 PLN
5 Miejsce400 PLN
6 – 25 Miejsce100 PLN
26 – 50 Miejsce50 PLN
51 – 75 Miejsce40 PLN
76 – 100 Miejsce30 PLN

Nagrody znajdą się na kontach zwycięzców najpóźniej do 1 czerwca do godziny 23:59.

Bonus do 550 PLN dla każdego gracza na start w Betclic Polska

Wszyscy użytkownicy, którzy założą konto u bukmachera Betclic Polska, a przy okazji wpiszą specjalne hasło promocyjne w formularzu rejestracjnym–>> KOD550 dokonają aktywacji Cashbacka. Warto jest mieć na uwadze, że jest to edyny moment, aby to zrobić.

To sprawi, że jeśli faworyci Cię zawiodą i zakład okaże się przegrany to gracz nie odczuje żadnej straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot gotówki. Maksymalna kwota to, aż 550 PLN.

Jednak to nie wszystko co bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. Dostępne są chociażby takie promocje, jak m.in. „Betclic liga”, czy też „Multi+”, gdzie to gracze mogą liczyć na większe wygrane.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.