Po dłuższej przerwie wracamy z rozgrywkami w Lidze Europy i Lidze Mistrzów. Przez najbliższe trzy miesiące emocji w piłce nożnej nie zabraknie. W dodatku każdy typer może liczyć na extra środki od bukmachera STS za obstawienie meczy.

Pewny bonus do 100 PLN dla graczy na europejskie puchary

Pewny bonus do 100 PLN dla graczy na europejskie puchary

Śmiało można powiedzieć, że ciekawych pojedynków w najbliższych dniach nie zabraknie w europejskich Pucharach. Włącznie z hitem Manchester City vs Real Madryt. W dodatku na ten moment czekali kibicie, ponieważ po blisko pięciu miesiącach przerwy wracamy z tymi elitarnymi rozgrywkami.

Bukmacher STS natomiast oferuje wszystkim swoim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy”, która składa się z okresów rozliczeniowych, a są one dostępne w dniach:
I etap: 03.08.2020 – 09.08.2020
II etap: 10.08.2020 – 16.08.2020
III etap: 17.08.2020 – 23.08.2020

Podczas każdego okresu rozliczeniowego wszyscy użytkownicy mogą otrzymać łączny bonus nawet o wartości 100 PLN. Jednak musisz pamiętać, że chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

Bukmacher STS kwalifikuje w promocji „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy” zakłady AKO, tzw. wielozdarzeniowe zawarty za minimum 100 PLN.

Kurs całkowity każdego kuponu nie może być mniejszy niż 1.85, a poza tym na zakładzie musi znajdować się minimum jedne typ z oferty przedmeczowej, który musi pochodzić z rozgrywek Ligi Mistrzów, bądź Ligi Europy.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Za każde postawione 100 PLN gracz w prezencie otrzyma 10 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kupon zawarty w danym etapie musi też być w nim koniecznie rozliczony. W czasie trwania okresów rozliczeniowych, w każdym z nich typer maksymalnie może otrzymać 100 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera STS:

Bukmacher STS w swoim najnowszy pakiecie powitalnym na obstawianie Ligi Mistrzów oferuje wszystkim graczom extra bonus powitalny, który może wynieść nawet 1229 PLN.

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz pod warunkiem, że wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas zostaną aktywowane następujące bonusy:

  • darmowe 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Poza tym bukmacher STS w swojej ofercie posiada nowość. A mianowicie usługę Betgames, w której to użytkownicy mogą grać chociażby w pokera online. I to co najważniejsze legalnie i za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.