Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich graczy za aktywność. Wystarczy regularnie obstawiać mecze, aby co tydzień oprócz wygranej gotówki otrzymać darmowe środki. Nie da się ukryć, że jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 35 000 PLN.

Wygrywaj więcej w STS

Wygrywaj więcej w STS

Oferty bukmacherów z dnia na dzień stają się coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że kolejne dyscypliny wracają do rozgrywania swoich spotkań. Przede wszystkim ma to miejsce w ligach piłkarskich, w których to codziennie meczy nie brakuje.

Natomiast bukmacher STS wychodzi na przeciw graczom, którzy obstawiają mecze i oferuje promocję „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Trwa ona do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest typerom od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Jak tak, to pamiętaj, że koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch prostych czynności. Zalogować się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Weź udział”, a znajduje się on w zakładce „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Bonus dla gracz za obstawienie meczy

W ramach oferty promocyjnej „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na których musi znajdować się dokładna ilość czterech zdarzeń.

Oddane typy mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że minimalny kurs każdego zdarzenia nie może wynosić mniej niż 1.50.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Natomiast stawka minimalna kupon nie może być mniejsza niż 15 PLN. Natomiast te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Pula nagród w ramach wspomnianej akcji na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego wynosi 35 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, których zakłady zostały rozliczone, jako wygrane. W czasie każdego etapu maksymalnie jest brane pięć kuponów pod uwagę.

Bonus bez depozytu od STS:

Polski bukmacher STS rozdaje każdemu graczowi już na sam początek darmowe środki w kwocie 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest nadmienić, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.

Na kolejny bonus tym razem do 1200 PLN może liczyć ten użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu. Bowiem wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od tego, jaką gracz wpłaci kwotę.

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Dodać trzeba, że bukmacher STS w swojej ofercie posiada również Betgames, czyli gry karciane online. Użytkownicy mogą chociażby skorzystać z takich gier , jak m.in. poker i to online za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.