W związku z powrotem zmagań piłkarskiej Ekstraklasy bukmacher STS wprowadza oferuję promocyjną „Ligowe emocję rządzą”, w której to oferuje swoim graczom Cashback na start! Maksymalnie do 200 PLN.

Bukmacher STS 200 PLN cashback na start!

Bukmacher STS 200 PLN cashback na start!

Cashback, czyli zakłady bez ryzyka. W razie przegranego kuponu bukmacher dokona zwrotu stawki, zaś przy wygranym kuponie cała wygrana trafia na konto gracza. Z tej akcji może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie posiada jeszcze konta u bukmachera STS.

Promocja dostępna jest do dnia 21 lipca do godz. 23:59. Chcąc z niej skorzystać nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stornie bukmachera STS. Proces ten jest niezwykle prosty, ponieważ wystarczy uzupełnić formularz rejestracyjny, w którym trzeba podać podstawowe dane jak, m.in. imię i nazwisko.

Jednak trzeba pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego. To sprawi, że zostanie aktywowany Cashback. Dodatkowo bukmacher przyzna darmowe środki w wysokości 29 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie kuponu. Trzeba jednak pamiętać, że zawarty kupon musi pochodzić z środków własnych. Bukmacher wyklucza granie środkami bonusowymi!

Warto jest pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Zwrot stawki za jaką zagra kupon nastąpi w momencie, kiedy kupon został rozliczony jako przegrany i spełnia powyższe warunki promocji. Natomiast jak się okaże, że kupon został wygrany to na konto gracza trafi cała kwota.

Należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczony do dnia 22 lipca do godz. 23:59

Lecz należy pamiętać, że jedynie pierwszy kupon jest objęty promocją.

STS – legalny bukmacher online:

Bukmacher STS oferuje swoim graczom poza tym częste promocje jak i darmowe bonusy. Poza tym oferta zarówno przedmeczowa jak i na żywo jest bogata, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Użytkownicy tego operatora mogą korzystać i to za darmo z TV STS, gdzie w pełni legalnie w dodatku na żywo mogą oglądać wydarzenia sportowe.

Poza tym na stronie operatora jest do pobrania aplikacja mobilna.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.