Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher STS z okazji spotkań w europejskich pucharach, tj. Lidze Mistrzów, Lidze Europy i Lidze Konferencji. Każdy z użytkowników może liczyć na gwarantowana kasę nawet o wartości 50 PLN na zagrane zakłady.

Gwarantowane bonusy na europejskie puchary w STS

Gwarantowane bonusy na europejskie puchary w STS

A na pewno jest co typować, ponieważ oferta bukmachera STS na europejskie puchary jest dosyć bogata. Dodatkowo co jest istotne przed nami ciekawe konfrontacje, jak m.in. PSG – Real Madryt, Inter – Liverpool, Salzburg – Bayern Monachium, Porto – Lazio, czy też Barcelona – Napoli.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Obstawiaj europejskie puchary”. Lecz chcąc z niej skorzystać należy koniecznie do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. A wspomniana akcja jest aktywna od 15 do 17 lutego do godziny 23:59.

50 PLN za obstawienie europejskich pucharów:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste, ponieważ w promocji „Cashback do 50 PLN. Obstawiaj europejskie puchary” kwalifikują się kupony SOLO i AKO, na których to musi znajdować się minimum jeden typ z oferty przedmeczowej o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Bonus do 500 PLN na start u bukmachera www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny –> BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że zdarzenie obowiązkowo musi pochodzić z dowolnych rozgrywkowej, tj. Ligi Mistrzów, Ligi Europy, czy też Ligi Konferencji.

Jeśli faworyci zawiodą użytkownicy nie stracą gotówki, to typerzy będą mogli liczyć na zwrot 15% za każdy przegrany zakład. Łącznie na konto typerów może trafić nawet 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną akcję promocyjną na sam start, w której to można liczyć na extra gotówkę o łącznej wartości nawet 1229 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE, aby dokonać aktywacji następujących bonusów: darmowych 29 PLN za założenie konta bez żadnego depozytu oraz premię równowartości dokonanej wpłaty do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.