Specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom, którzy typują piłkę nożna oferuje legalny bukmacher STS. W przypadku przegranej na konto każdego z typerów może trafić nawet 100 PLN.

Gwarantowane 100 PLN za typowanie piłki nożnej w STS

Gwarantowane 100 PLN za typowanie piłki nożnej w STS

Podczas najbliższych kilku dni śmiało trzeba powiedzieć, że ciekawych konfrontacji na pewno nie będzie brakować, bowiem przed nami takie potyczki, jak m.in. Manchester City – Real Madryt, Lipsk – Rangers, Manchester United – Chelsea, Leicester – Roma.

Dodatkowo na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS i zmniejsza przegranej w akcji promocyjnej „Obstaw i odbierz do 100 PLN na europejskie puchary”, a jest ona dostępna wyłącznie do 28 kwietnia do godz. 23:59.

Gracz, który chce z niej skorzystać musi wiedzieć należy koniecznie do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Pewne 100 PLN za obstawienie meczy w STS

Zadaniem graczy w akcji promocyjnej „Obstaw i odbierz do 100 PLN na europejskie puchary” jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • zakład koniecznie musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej
  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji w piłce nożnej o kursie nie mniejszym niż 1.85
  • stawka wynosić musi co najmniej 20 PLN
Aktualny kod promocyjny w STS

W przypadku, gdy faworyci zawiodą bukmacher STS online dokona zwrotu wartości 50% stawki do 100 PLN.

Bonus powitalny w STS 2022:

Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to każdy z graczy może liczyć na ekstra premię.

Bowiem łącznie za trzy pierwsze dokonane wpłaty każdy z graczy może otrzymać nawet 1500 PLN w formie środków bonusowych. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 140 PLN.

Jednak trzeba mieć na uwadze, aby liczyć na powyższe bonusy koniecznie jest wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.