Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher STS. Każdy typer typujące spotkanie w ramach piłkarskiej Ligi Narodów pomiędzy Polską, a Walią może liczyć na extra środki.

Darmowe 50 PLN na mecz Polska – Walia w STS

Darmowe 50 PLN na mecz Polska – Walia w STS

Po krótkiej przerwie wracamy znowu z bardzo ciekawymi spotkaniami piłkarskimi, bowiem przed nami starcia w Lidze Narodów. A już w najbliższa środę, tj. 1 czerwca czeka nas spotkanie pomiędzy Polską, a Walią.

Dodatkowo typujące te spotkanie każdy z graczy może liczyć na darmowe środki w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN. Zagraj mecz reprezentacji Polski”, która jest dostępna w dniach do 1 czerwca do godziny 23:59. Lecz przed zagraniem należy do tej oferty się zapisać na stronie www.STS.pl.

Gwarantowane 50 PLN na Ligę Narodów

Warunki oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN. Zagraj mecz reprezentacji Polski” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy za co najmniej 20 PLN, na którym to będzie znajdować się minimum jeden typ z oferty przedmeczowej dotyczący spotkania Polska – Walia w ramach piłkarskiej Ligi Narodów. Lecz trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Gracz, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie premie o wartości 50% stawki. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć każdy typer to nawet 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to gracze mogą liczyć na extra bonusy na sam start w postaci środków bonusowych o łącznej wartości nawet 1500 PLN.

Poza tym pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem. To znaczy, że w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki.

Należy jednak pamiętać, że powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest trzeba, że jest to jedyna możliwość do wykonania.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.