Podczas najbliższego weekendu zostanie rozegrana dwudziesta piąta kolejka zmagań we włoskiej Serie A. Swoje mecze rozegrają chociażby takie drużyny jak Milan, Juve czy Napoli, gdzie możemy liczyć na występy naszych zawodników. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję na te zmagania. Wszystkie kupony, które będą miały zdarzenia ze zmagań dwudziestej piątej kolejki Serie A, a do tego zostały zawarte z aplikacji mobilnej to bukmacher zwiększy wygraną o 14%.

Jeżeli chcemy wziąć udział w tej promocji to nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że kupon zostanie zawarty z aplikacji mobilnej, a będą na nim znajdować się jedynie zdarzenia ze zmagań dwudziestej piątej kolejki włoskiej Serie A.

Wybór kuponu mamy dowolny. Ponieważ LvBet dopuszcza:

  • zakłady przedmeczowe,
  • zakłady na żywo,
  • kupony pojedyncze,
  • kupony kombi

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak środki, za które został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. Zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.

Podobnie sytuacje wygląda z sposobem zawarcia kuponu. Ponieważ trzeba tego dokonać z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.