Bukmacher LvBet przyznaje 50% wpłaty na grę w sportach wirtualnych. Dokonaj wpłaty u bukmachera i ciesz się większą gotówką na grę.

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty może skorzystać z tej promocji. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Promocja trwa do 29 marca do godz. 23:59.

Wystarczy, że dokonamy wpłaty za co najmniej 20 PLN, a tym samym otrzymamy automatycznie gotówkę na grę w sportach wirtualnych. Maksymalnie można odebrać kwotę w wysokości 100 PLN, a żeby ją otrzymać trzeba wpłacić minimum 200 PLN.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Nie można zapominać, że każdy gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

Otrzymaną gotówkę od bukmachera LVbet będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu otrzymaną wartością. Jednak na kuponie muszą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.