Nie posiadasz konta u bukmachera Fortuna? Jak nie to warto jest skorzystać z promocji jaką przygotował wspomniany operator dla swoich nowych graczy. Już za sam poprawny proces weryfikacji można otrzymać darmowe bonusy, a łącznie za dokonanie jednego depozytu można otrzymać nawet do 1000 PLN.

W promocji mogą wziąć udział jedynie Ci gracze, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera Fortuna. A proces rejestracji nie jest w żadnym stopniu trudny, ani skomplikowany ponieważ potrwa dosłownie chwilę.

Jednak należy pamiętać, że podczas rejestracji należy wpisać kod kod promocyjny „BETONLINE”, który wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę w formularzu!

Już na samym starcie nowi gracze mogą się cieszyć z bonusów jakie bukmacher Fortuna dla nich przygotował, tj.:
-100 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka
-20 PLN na start jako punkty FKP, które można wykorzystać na zakłady online
-Do 1000 PLN za pierwszy depozyt na konto

Chociaż nie można zapominać, że wszystkie próby oszustwa, takie jak np. zakładanie multikont będzie skutkowało tym, że nasze konta u bukmachera zostaną zablokowane.

Warto jest skorzystać z tej promocji, ponieważ oferta bukmachera jest bogata, a także kursy jakie proponuje są wysokie z niską marżą. A poza tym gracze Fortuny mają dostęp do darmowych stremów z piłki nożnej, tenisa i nie tylko!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.