Bukmacher eFortuna online w związku z najbliższą galą KSW 68, która to będzie miała miejsce w sobotę 19 marc oferuje graczom promocję „Ekspert +”, w której to użytkownicy mogą liczyć na darmowe środki za obstawienie meczy. A jest na pewno o co walczyć, bo pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Bonusy dla najlepszych typerów KSW 68

Bonusy dla najlepszych typerów KSW 68

Walk, na które na pewno czekałoby sporo kibiców podczas KSW 68 można powiedzieć, że nie będzie. Lecz przed nami kilka dosyć ciekawych potyczek, jak m.in. Parnasse vs Rutkowski, Pietrzak vs Romanowski, Janikowski vs Jakubiec, Kita vs Prasel.

Dodatkowo każdy z użytkowników, który chce liczyć na bonus w promocji „Ekspert +” musi mieć na uwadze, że ta akcja jest aktywna wyłącznie u bukmachera www.eFortuna.pl i trwa do 19 marca do godziny 19:00.

Bonusy dla typerów na KSW 68

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO. Stawka tego kuponu nie może być mniejsza niż 5 PLN, a na nim muszą znajdować się następujące konfrontacje:

  • Trzyciński – Tomasik
  • Kacprzak – Santiago
  • Kijańczuk – Kouadja
  • Odzimkowski – Quinn
  • Kaczmarczyk – Domin
  • Kita – Prasel
  • Janikowski – Jakubiec
  • Pietrzak – Romanowski
  • Parnasse – Rutkowski
bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Bukmacher eFortuna online wymaga od graczy, aby na każde z powyższych potoczek oddać jedynie typy w formacie wygrana KO/TKO/DSQ/Punkty/Poddanie. A poza tym muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej.

Typerzy, którzy zagrali kupon spełniający powyższy warunek promocji i okazał się on wygrany to poza wygraną gotówką otrzymają dodatkową kasę. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Kod promocyjny w Fortunie 2022:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na Ekstraklasę na sam początek o łącznej wartości nawet 2720 PLN.

Już za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, aż do 600 PLN.

A to nie wszystko co bukmacher Fortuna online ma w swojej ofercie A mianowicie gracz, który zdecyduje się dokonać kolejnego depozytu otrzyma premię jego równowartości do 2100 PLN.

Lecz bardzo ważne jest to, aby wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.