Podczas najbliższego weekendu emocji w piłce nożnej nie zabraknie. A w związku z tym bukmacher Forbet dla swoich graczy ma promocję. Ponieważ zmniejsza ryzyko przegrane na zmagania z lig Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga i/lub Ekstraklasa.

Forbet tnie ryzyko na weekend

Forbet tnie ryzyko na weekend

Swój udział w promocji mogą wziąć Ci typerzy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Promocja polega na zawarciu kuponu za dokładną kwotę 99 PLN (środki muszą pochodzić z konta głównego) z oferty piłki nożnej następujących lig: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga i/lub Ekstraklasa. Możemy wybrać jakie chcemy mieć zakłady, ponieważ bukmacher dopuszcza typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak należy pamiętać, że z promocji są wykluczone kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu.

Jednak należy pamiętać, że zwrot będzie przyznany tylko wtedy, kiedy będzie jedna pomyłka na kuponie!

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher Forbet przyzna Ci zwrot stawki za jaki został zawarty kupon w formie bonusu, który trafi na konto gracza najpóźniej w poniedziałek 11.03.19, do godz. 16:00.

Otrzymaną kwotę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością po kwocie co najmniej 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.