Bukmacher Etoto oferuje dla swoich typerów ciekawą promocję, w której to oferuje co weekend darmowe bonusy w wysokości 40 PLN. Wystarczy zagrać trzy kupony za minimum 50 PLN każdy, aby otrzymać darmowy środki i to niezależnie od rozliczenia kuponu.

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, który wcześniej dokonał minimum dwóch depozytów.

Warto jest pamiętać, że chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać na stronie bukmachera Etoto. Co istotne trzeba to zrobić jeszcze przez zagraniem kuponu.

Promocja obowiązuje podczas każdego weekendu. tj. od piątku od godz. 00:00 do niedzieli do 23:59. Należy pamiętać, że w tych dniach kupon musi zostać zagrany oraz rozliczony.

W promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale kurs całkowity ich nie może być mniejszy niż 1.50. Kurs każdego ze zdarzeń natomiast musi wynieść minimum 1.20.

Bukmacher wymaga, żeby kupon promocyjny został zagrany za minimum 50 PLN, lecz kupony które zostaną zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera bonus w wysokości 40 PLN. Środki trafią na konto gracza niezależenie od rozliczenia kuponu, czy będzie cz przegrany.

Chcąc otrzymać bonus należy po rozliczeniu kuponów kliknąć w opcję POP -UP, a następnie ją zatwierdzić. To sprawi, że środki bonusowe pojawią się na koncie automatycznie.

Bonus bez wpłaty u legalnego bukmachera

Gracz, który nie posiada konta u bukmachera Etoto to warto je założyć. Ponieważ po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE typer otrzyma darmowy bonus w wysokości 20 PLN.

Warto jest pamiętać, ze środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.