Ciekawą promocję dla swoich graczy oferuje bukmacher Etoto, który to zmniejsza ryzyko przegranej na zakłady z Mistrzostw Europy U21.


Zwrot za przegrany kupon do 2000 PLN u bukmachera Etoto

Zwrot za przegrany kupon do 2000 PLN u bukmachera Etoto

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest podczas Mistrzostw Europy U21. Chcąc wziąć udział w tej akcji należy na niej się zapisać przed zagraniem kuponu na stronie bukmachera Etoto.

W promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Operator dopuszcza zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo z Mistrzostw Europy U21.

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20, zaś kurs łączny kuponu musi wynieść minimum 2.00.

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN, ale kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Pakiet dla nowego gracza. Kod promocji: BETONLINE

Gracz, który dokona zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki, a do tego kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu 12% stawki. Maksymalnie na konto gracza może trafić 2000 PLN.

Chcąc otrzymać bonus należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP-UP, a następnie zaznaczyć „zatwierdzi”. To sprawi, że środki do 20 minut trafią na konto gracza.

Bonus za rejestrację

Warto jest pamiętać, że ten operator przyznaje bonus w wysokości 20 PLN dla graczy, którzy dokonają rejestracji konta. Nie trzeba dokonywać wpłaty, aby środki trafiły na konto.

Jednak należy wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.