Bukmacher Fortuna oferuje graczom promocję „Ekstraklasowy pewniak”. Wystarczy, że typer zagra dowolne kupony z oferty przedmeczowej, aby w zamian otrzymać 20 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Freebet za darmo 2020

Freebet w eFortunie za darmo 2020

Promocja skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 7 lutego do 9 lutego do godz. 23:59. Warto jest też mieć na uwadze, że do tej akcji nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać.

Akcja „Ekstraklasowy pewniak” polega na zagraniu trzech dowolnych kuponów, tj. SOLO, AKO, MAXIKOMBI, na których to muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Poza tym bukmacher Fortuna wymaga, żeby na każdym zakładzie znalazł się minimum jeden typ z oferty na dwudziestą pierwszą kolejką PKO Ekstraklasy.

W tej serii spotkań dojdzie do takich pojedynków jak chociażby:

  • Arka Gdynia – Cracovia
  • Śląsk – Lechia Gdańsk
  • Korona Kielce – Górnik Zabrze
  • Lech Poznań – Raków Częstochowa
  • Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
  • Wisła Płock – Pogoń Szczecin
  • Piast Gliwice – Zagłębie Lubin
  • Legia Warszawa – ŁKS Łódź
bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 20 złotych. W dodatku zakład, który zostanie zawarty za środki bonusowe automatycznie jest wykluczony z tej oferty.

20 złotych otrzyma każdy gracz, który zagra minimum trzy kupony spełniające powyższe warunki. Istotne jest to, że nie ma znaczenia jak zakłady zostały rozliczony.

eFortuna bonus bez depozytu 2020

Bukmacher eFortuna online przyznaje każdemu graczowi 20 złotych na start pod warunkiem, że gracz dokona rejestracji konta online i wpisze hasło promocyjne „BETONLINE”.

Kolejne środki znajdą się na koncie użytkownika pod warunkiem, że dokona pierwszej wpłaty. Wówczas typer może otrzymać nawet 1000 złotych, a w prezencie typer otrzyma pierwszy zakład do ryzyka do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.