Masz zamiar dokonać depozytu u bukmachera Forbet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji jaką ma dla swoich graczy ten operator, ponieważ zwiększa on depozyt o 50%. Maksymalnie można odebrać nawet 500 PLN.

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Należy pamiętać, że jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w dniu 20 marca 2019 roku do godz. 23:59. Poza tym promocja obowiązuje jedynie pierwszy depozyt dokonany w tym dniu.

Wielkość bonusu zależy od naszego depozytu, ponieważ bukmacher przyznaje 50% bonusu od dokonanej wpłaty. Minimalna kwota jaką można wpłacić, aby wziąć udział w tej promocji to 20 PLN. Natomiast maksymalnie można otrzymać 500 PLN, pod warunkiem dokonania wpłaty co najmniej 1000 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Trzeba również pamiętać o odblokowaniu bonusu w Forbet. Trzeba to zrobić poprzez dokonane jednokrotnego obrotu kwotą depozytu, gdzie kurs całkowity kuponu nie będzie mniejszy niż 2.00.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszym niż 2.00. Bukmacher na obrót daje 14 dni.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.