Do poniedziałku 12 sierpnia do godz. 23:59 można otrzymać bonus nawet do 300 PLN od bukmachera LvBet za dokonanie depozytu. Wystarczy dokonać wpłaty za minimum 25 PLN, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Darmowy bonus 300 PLN od bukmachera LvBet

Darmowy bonus 300 PLN od bukmachera LvBet

Ta oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym dokonali wcześniej co najmniej jednej wpłaty.

Z tej akcji można skorzystać do 12 sierpnia do godz. 23:59.

Promocja polega dokonaniu wpłaty, a w zamian bukmacher LvBet zwiększy depozyt. Bukmacher przyzna bonus 2% wartości depozytu z „mnożnikiem x25”.

Maksymalnie można otrzymać bonus o wartości 300 PLN. Taka kwota trafi do gracza, który dokonał wpłaty za minimum 600 PLN.

Chcąc zagrać za środki bonusowe należy zagrać kupon na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.25, zaś kurs całkowity musi wynieść minimum 2.50.

Następnie trzeba na dole kuponu aktywować bonus „mnożnik x25”. To sprawi, że bukmacher zwiększy wygraną swoim graczom.

Bonus znajdzie się na koncie gracza do 12 sierpnia do godz. 23:59.

Darmowy kod promocyjny Betfab

Darmowe bonusy bez wpłaty od bukmachera LvBet

Legalny polski bukmacher LvBet przyznaje nowym graczom darmowy bonus bez dokonania depozytu.

Chcąc otrzymać darmowe środki w kwocie 20 PLN trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego. To sprawi, że na koncie gracza znajdą się darmowe środki.

Dodatkowo po dokonaniu dwóch depozytów gracz może otrzymać nawet 1500 PLN w formie środków bonusowych!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.