Siatkarze rywalizują o Mistrzostwo Europy w siatkówce. Z tej okazji bukmacher BetClic oferuje promocję „Siatkarki cashback” .Podczas tej akcji każdy gracz może liczyć na darmowy bonus niezależenie od rozliczenia kuponu.

EuroVolley 2019: bonusy za aktywność od BetClic

EuroVolley 2019: bonusy za aktywność od BetClic

W promocji może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest od 12 do 19 września. Użytkownik, który chce skorzystać w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na postronnie „Siatkarki cashback” .

Bukmacher dopuszcza kupony SOLO jak i AKO, których kurs łączny musi wynosić minimum 1.50. Należy pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z Mistrzostw Europy w siatkówce. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka każdego kuponu promocyjnego jest dowolna.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher na koniec akcji dokona zsuwania łącznej kwoty za jaką zostały zagrane kupony promocyjne. Po przy przyzna bonus 10% łącznej kwoty stawek. Maksymalnie można otrzymać maksymalnie 500 PLN. Bonus znajdzie się na koncie gracza w 20 września.

Każdy gracz w ramach tej promocji mogą zagrać dowolną ilość kuponów.

Zakład bez ryzyka u bukmachera BetClic:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic nowym graczom oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510, aby bukmacher aktywował Cashback.

Jeżeli, okaże się pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.