Można powiedzieć, że bukmacher LvBet idzie za swoim, czyli oferuje po raz kolejny promocję na typy z Ligi Mistrzów. Jest to dobra okazja, żeby postawić na te rozgrywki, ponieważ są to ostatnie mecze z tych rozgrywek w 2018 roku.

W związku z tym bukmacher daje 7%  więcej wygranej  ze specjalnej puli od kuponów wygranych.Trzeba pamiętać, żeby promocja był aktywna należy zawrzeć kupon jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 12 grudnia. Ponadto pierwsze mecze zaplanowano już na godzinę 18:55.

Główny warunek, aby w razie rozliczenia kuponu jako wygrany promocja trafiła na Wasze konta to postawienie kuponu z aplikacji mobilnej.Kupony, które zostaną postawione z strony internetowej bądź też mobilnej nie biorą udziału w promocji.

Można powiedzieć, że jest to dobra wiadomość, ponieważ w związku z tym nie musimy nigdzie zapisywać się, ani zgłaszać udziału w swojej promocji. Warunek to zawarcie kuponu z aplikacji mobilnej i typowanie pojedynków piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Nie masz konta wLvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.