W związku z coraz większym rozwojem sportów wirtualnych, a także coraz większa ilość graczy dokonuje zakładów na E – Sport. W związku z tym bukmacher E-Sport rozdaje bon w wysokości 40 PLN.

Aby otrzymać bonus od bukmachera należy do niedzieli, tj. 30 grudnia dokonać obrotu przynajmniej kwotą 100 PLN na sporty wirtualne po kursie minimalnym 1.5. Jednak kupony muszą być zawarte za środki własne, granie freebetami bądź innymi środkami bonusowy automatycznie przekreśla nas z promocji.

Trzeba jednak pamiętać, że można maksymalnie otrzymać jeden bonus. Zostanie on automatycznie dopisany do konta gracz w poniedziałek 31 grudnia do godz. 17:00. Warto jest pamiętać, że najpierw inne środki bonusowe musza zniknąć z naszego konta.

Bukmacher pozwala dokonać zawarcia kuponów:

  • na stronie lvbet.pl,
  • wersji mobilnej lvbet.pl
  • aplikacje moblinej.

Będziemy mogli wypłacić bonus pod warunkiem, że otrzymany bonus obrócić pięciokrotnie. Kupony musza pochodzić jedynie na kupony z E – Sportu. Mamy na to trzydzieści dni od momentu otrzymania bonusu.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.