Bukmacher Forbet zachęca do zarejestrowania konta u siebie. A ma na pewno ciekawą promocję, ponieważ za trzy pierwsze depozyty można uzyskać nawet 1200 PLN bonusu!

Promocja skierowana jest do graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera Forbet. A trwa ona do końca lutego!

Wystarczy dokonać rejestracji konta, przejść proces weryfikacji, a także dokonać depozytów na swojego konto. Łącznie po dokonaniu trzech wpłat może na nasze konto trafić bonus w kwocie 1200 PLN. Bukmacher przyznaje bonusy następująco:
-pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
-drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
-trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł

Minimalna kwota depozytu to 20 PLN.

Bonus na konto gracza trafia automatycznie, a także zostaje zablokowany do momentu wykorzystania kwoty depozytu.

Odblokować bonus można poprzez dokonanie jednokrotnego obrotu kwotą depozytu po łącznym kursie, co najmniej 2.00, dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie. Kupony zagrane system nie będą brane pod uwagę.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą. Na kuponie wymagane są trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie 1.30 bądź wyższy.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.