Dosyć ciekawą promocję dla graczy, którzy obstawiają wirtualne sporty ma bukmacher LvBet. Ponieważ wystarczy dokonać depozytu, a operator przyzna bonus 50% od depozytu maksymalnie do 100 PLN.

Promocja obowiązuje do niedzieli 13 stycznia. Bonus aktywny będzie po dokonaniu wpłaty i będzie trał przez 30 dni.

Minimalna kwota wpłaty to 20 PLN. Bukmacher maksymalnej kwoty nie podaje, ale maksymalna kwota otrzymania bonusu to 100 PLN. Lecz należy pamiętać, że bonus dotyczy graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Kwota otrzymanego bonusu dotyczy jedynie wirtualnych sportów i tylko w tej zakładce można dokonywać zakładów. A na pewno jest co obstawiać, ponieważ bukmacher ma szeroką ofertę. A to sprawia, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne! Wirtualne sporty, prawdziwe emocje i wygrane co kilka minut!

Aby móc wypłacić bonus należy pamiętać, że podlega on sześciokrotnemu obrotowi tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Natomiast zdarzenia z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.