W sobotę – 23 marca odbędzie się KSW 47, gdzie swoje walki stoczą, m.in. Mańkowski, Nerkul czy Pudzianowski. W związku z tym bukmacher Fortuna dla swoich graczy oferuje promocję, w której rozda dziesięć bonów o wartości 500 PLN do siedzi sklepów Media Expert.

Walcz o nagrody z Fortuną

Walcz o nagrody z Fortuną

W promocji może wziąć każdy użytkownik, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Co istotne w tym wszystkim nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udział, ani się zapisywać.

W promocji biorą jedynie zdarzenia z KSW 47 z oferty na żywo bukmachera. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zawarcie kuponu, na którym musi znajdować się co najmniej jedno zderzanie z oferty bukmachera na wydarzenia z KSW.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Bukmacher Fortuna dopuszcza takie kupony jak:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • maxikombi

Jest o co walczyć, ponieważ nagrody to dziesięć bonów o wartości 500 PLN każdy do siedzi sklepów Media Expert. Trafią one do graczy, którzy podczas trwania gali KSW 47 dokonują największego obrotu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.