Promocję dla swoich graczy, którzy typują E-sport przygotował bukmacher Etoto. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia za minimum 50 PLN, a do tego nasz kupon zostanie rozliczony jako przegrany to operator zwróci 50 % stawki.

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonali przynajmniej dwóch depozytów u bukmachera.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od poniedziałku od poniedziałku godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. Aby wziąć udział w niej należy zgłosić swój udział poprzez kliknięcie „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia. A do tego kupon musi spełniać następujące warunki:

  1. Zostać zawarty w dniach od poniedziałku godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. I tym okresie musi zostać rozliczony.
  2. Minimalna stawka kuponu musi wynieść, co najmniej 50 PLN. Środki muszą pochodzić z salda głównego. Zabronione jest granie freebetami bądź też innymi środkami.
  3. Można zawierać zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak wymagany kurs łączny to 1.02.
  4. Typ każdego zdarzenia na kuponie AKO musi wynieść minimum 1.02
  5. Na kuponie muszą znajdować się jedynie zdarzenia z E-sportu.

Warunkiem otrzymania bonus jest spełnienia powyższych punktów, a także rozliczenia kuponu, jako przegrany. Jak spełniamy te warunki to po rozliczeniu kuponu pojawi się opcja „Zatwierdź”., na którą należy kliknąć. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Na przestrzeni jednego tygodnia można odebrać maksymalnie jeden bonus. Maksymalna wartość otrzymanego bonusu wynosi 100 PLN.

Otrzymaną kwotę będzie można wypłacić, pod warunkiem sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, a także zawarcia kuponów: singla bądź AKO, gdzie kurs łączny będzie wynosił minimum 2.20. Na kuponie wielozdarzeniowym wymagany kurs każdego z typów to 1.30. Zakład anulowany nie jest liczony do obrotu.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.