Przed nami cztery ciekawe turnieje esportowe BLAST, DH Sevilla, cs_summit, Qi Banja Luka. Z tej okazji bukmacher STS oferuje promocje graczom, w której to zmniejsza przegrane, przyznając freebet o wartości 14 PLN.

Darmowe bonusy bukmacherskie na Esport 2020

Darmowe bonusy bukmacherskie na Esport 2020

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 14 grudnia do godz. 20:00. Typer swojego udziału nie musi nigdzie zgłaszać, ani tym samym się zapisywać.

Natomiast w tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których muszą znaleźć się co najmniej cztery zakłady.

Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty na turnieje esportowe BLAST, DH Sevilla, cs_summit, Qi Banja Luka. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.40.

betclic darmowy kod promocyjny

Poza tym bukmacher STS wymaga, żeby stawka zakładu wyniosła równą kwotę 28 PLN. Natomiast z tej akcji wykluczone są zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał zakład spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany to całą wartość znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej bukmacher STS przyzna freebet o wartości 14 PLN.

STS: Bonus za darmo bez depozytu

Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na start chociażby na freebet bez depozytu o wartości 29 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma darmowe środki równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Popularny w Polsce bukmacher STS dokona aktywacji tych bonusów pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Ten wyjątkowy kod promocyjny STS można wpisać jedynie podczas zakładania konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.