Legalny bukmacher Betclic oferuje graczom promocję na Esport. Za obstawienie meczy z tej kategorii gracze oprócz wygranej mogą otrzymać premie o wartości 40 PLN.

40 PLN na Esport dla typerów

40 PLN na Esport dla typerów

Nie da się ukryć, że Esport na przestrzeni ostatnich tygodni zyskała sporą rzeszę fanów. Po tym jak większość dyscyplin jest zawieszona mecze w tej kategorii rozgrywane bez żadnych ograniczeń .

Wszyscy gracze, którzy posiadają konto u bukmachera Betclic mogą skorzystać z promocji „Misja Esport”. W ramach tej oferty na koncie graczy może znaleźć się extra premia o wartości 40 PLN.

Typer, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl, a kolejna czynnością jest kliknięcię w guzik „Dołącz”. Znajduje się on w zakładce tej oferty.

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Użytkownik, który dokonał zapisu do tej akcji ma prawo już obstawiać zakłady w ramach promocji „Misja Esport”. Bukmacher Betclic dopuszcza w ramach tej oferty wyłącznie zakłady AKO, gdzie to kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Trzeba mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Esportu. Gracz ma prawo mieszać typy, które mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”.

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera Betclic na zmagania w Esporcie jest bogata. Poza tym w najbliższych dniach zawodnicy będą rywalizować chociażby w takich grach, jak ESL One: Road to Rio – EU, ESL Mistrzostwa Polski, European Masters, czy China Professional League.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Stawka minimalna zakładu to 20 PLN, zaś te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Gracze, których minimum dwa kupony zostały rozliczone, jako wygrane i spełniają powyższe warunki promocji to oprócz wygranej gotówki otrzymają jeszcze extra bonus o wartości 40 PLN.

Bonus do 550 na start Betclic Polska

W skład pakietu powitalnego u bukmachera Betclic Polska wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. Zagrany przez gracza zakład, jak okaże się przegrany to typer nie odczuję straty gotówki, ponieważ pt suma zwrot całej stawki.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że ten bonus będzie aktywny graczom wyłącznie wtedy, gdy wpiszą wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Jednak to nie wszystko co ten operator ma w swojej ofercie. Dostępna jest chociażby „Betclic liga”. W ramach tej akcji gracze mogą otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy i to niezależnie od tego jak zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.