Masz zamiar w najbliższych dniach dokonać zawarcia kuponu na bramki w piłce nożnej? Jak tak to musisz skorzystać z oferty, jaką przygotował bukmacher Etoto, gdzie w razie dokonania zawarcia kuponu za 50 PLN można liczyć na freebeta w wysokości 25 PLN.

Promocja skierowana jedno graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonali już przynajmniej jednego depozytu.

Jednak, aby liczyć się w promocji należy zgłosić swój udział poprzez kliknięcie w „Zapisz się”. Jednak należy tego dokonać jeszcze przez postawieniem kuponu. Jest to promocja tygodniowa i trwa od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. W tym czasie nasz kupon musi zostać zawarty i rozliczony. A do tego spełniać poniższe warunki:

  • musi być to zakład pojedynczy
  • muszą na nim znaleźć się zdarzenia z piłki nożnej następujące: suma goli więcej/mniej, suma goli pierwsza połowa więcej/mniej, suma goli druga połowa więcej/mniej, suma goli drużyna więcej/mniej,
  • dotyczy to zdarzeń przedmeczowych jak i na żywo
  • minimalna stawka kuponu to 50 PLN i musi pochodzić ze środków własnych
  • łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.02
  • zakład został rozliczony, jako przegrany.

Spełniając wszystkie te punkty przysługuje freebet w wysokości 25 PLN. Aby go odebrać należy aktywować poprzez „zatwierdź”. Bonus zostanie przypisany maksymalnie do 72 godzin po rozliczeniu zakładu. Warto pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia można odebrać jeden bonus.

Freebet upoważnia do dokonania zakładu bez żadnego ryzyka, a także kosztów. Jednak ewentualna wygrana zostanie pomniejsza o kwotę freebeta.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.