Bukmacher LvBet zwiększa depozyt swoim graczom. Wystarczy dokonać wpłaty za minimum 25 PLN, aby cieszyć się większa gotówką na grę.

Promocja ważna jest do czwartku – 14 lutego do godz. 23: 59. A udział w niej mogą wziąć osoby, które mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonały przynajmniej jednej wpłaty.

Jeżeli chcesz otrzymać bonus za depozyt od bukmachera LvBet trzeba dokonać wpłaty za minimum 25 PLN. Wielość bonusu uzależniona jest od wpłaty. Lecz maksymalnie bukmacher przyzna 200 PLN. Podczas dokonania wpłaty trzeba kliknąć „Bonus 200 PLN”. A będzie on widoczny tylko tym graczom, którzy dokonali wcześniej przynajmniej jednej wpłaty.

Po wpłacie bukmacher przyzna 2% wielkości bonusu, ale z mnożnikiem kursu całkowitego „x25”. Aby zagrać poprzez otrzymany bonus należy wybrać opcję na kuponie „wykorzystaj bonus”. Po czym aktywować ten bonus poprzez kliknięcie „Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Kupon, aby był wzięty pod uwagę musi spełniać poniższe warunki:

  • muszą znajdować się na nim minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń na kuponie nie może być mniejszy niż 1.25
  • kurs całkowity kuponu musi wynieść minimum 2.50.

Otrzymaną kwotę będzie można wypłacić pod warunkiem, że dokonaliśmy nia trzykrotnego obrotu po kursie całkowitym 2.00. Wybierając kupon AKO to kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.50.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.