Po przerwie zimowej na boiska wraca LOTTO Ekstraklasa. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję, w której daję nawet do 100 bonusu. A wszystko jest jedynie uzależnione od naszej wpłaty.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Warto jest podkreślić, że ta akcja promocyjna trwa do 11 lutego do godz. 18:00.

Warunek główny jaki trzeba spełnić, aby otrzymać bonus to dokonanie depozytu w kwocie minimum 25 PLN. Należy jednak pamiętać, że podczas depozytu trzeba wybrać „Bonus 100 PLN’. Widoczny on jest tylko dla tych graczy, którzy wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty do bukmachera.

Wówczas otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”. Należy również aktywować ten bonus poprzez poprzez kliknięcie „aktywuj” po czym należy zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Aby kupon został wykorzystany z mnożnikiem musimy stworzyć kupon wielozdarzeniowy, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.25. Poza tym kurs łączny kupony nie może być mniejszy niż 2.50.

Należy pamiętać, że kupony systemowe, sporty wirtualne, a także kupony, gdzie zostanie wykorzystana opcja Cash-out nie są brane pod uwagę.

Kwota depozytu po otrzymaniu bonusu z mnożnikiem podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeżeli jest to kupon wielozdarzeniowy to kurs każdego zdarzenia musieli wynieść minimum 1.50. Kupony systemowe nie są wliczane do obrotu.

Aby otrzymać największy bonus, czyli 100 PLN trzeba dokonać depozytu na kwotę 200 PLN, bądź więcej. Bonus będzie dostępny po zalogowaniu się na konto gracza do 11 lutego do godz. 18:00.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.