Przed nami kolejny weekend. Warto jest skorzystać z promocji jaka przewidział bukmacher Etoto. Ponieważ wystarczy, że na przestrzeni trzech dni, od piątku do niedzieli dokonać zawarcia kuponów, aby cieszyć się z bonusu 50 PLN od bukmachera.

Promocja ważna jest podczas weekendów, tj. od piątku do niedzieli. I aby myśleć o nagrodzie trzeba dokonać zawarcia trzech kuponów za stawkę przynajmniej 50 PLN.

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a do tego wcześniej dokonali przynajmniej dwóch depozytów.

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej promocji musisz się do niej zapisać. wystarczy, że klikniemy „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Ponadto, aby nasze kupony były zaliczone w promocji musza spełniać poniższe warunki:

  • kupon musi zostać zawarty i rozliczony od piątku do niedzieli
  • stawka musi wynieść minimum 50 PLN i pochodzić ze środków własnych
  • dopuszczalne są kupony single oraz AKO
  • kurs kuponu pojedynczego nie może być mniejszy niż 1.50
  • kurs kuponu wielozdarzeniowego musi wynosić co najmniej 1.50, ale kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.20

Po spełnieniu wszystkich tych warunków bukmacher przyzna bonus w wysokości 50 PLN. Mimo, że jest to promocja weekendowa każdy gracz w jednym tygodniu może otrzymać jedną nagrodę.

Aby odebrać bonus należy kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Ewentualną kwotą bonusu można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, na zdarzenia przedmeczowe bądź live. Zakład pojedynczy musi wynieść kurs łączny minimum 2.20. Taki sam musi mieć cały kupon wielozdarzeniowy, ale wymagany jest tam kurs każdego zdarzenia na kuponie nie mniejszy niż 1.30.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.