Masz niski budżet na grę w zakładach bukmacherskich i koniecznie chciałbyś go powiększyć? Sprawdź ofertę forBET, która może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Bonus +50% od forBET tylko 10 grudnia!
Bonus +50% od forBET tylko 10 grudnia!

Jedynie w dniu 10 grudnia (do godziny 23:59) gracze legalnego bukmachera forBET mogą odebrać niezwykły bonus od depozytu, przygotowany w ramach kalendarza adwentowego opisywanej firmy bukmacherskiej.

Na czym polega ta niezwykłość? Rzadko się zdarza, żeby premia od wpłaty, zwłaszcza jednodniowa, była tak wysoka. Mówimy bowiem o kwocie maksymalnej aż 500 PLN!

Legalny bukmacher oferuje powiększenie wpłaty dokładnie o 50% aż do wspomnianej powyżej wartości. Tym samym, żeby zgarnąć pełną pulę niezbędne jest przelanie na konto bukmacherskie okrągłego 1 000 PLN.

>>>Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Udział w poniedziałkowej akcji mogą wziąć jednak też mniej zamożni gracze, którzy nie operują na co dzień aż takimi stawkami lub zakłady sportowe traktują jedynie jako zabawę.

Dzisiejsza oferta specjalna forBET jest też dla nich. Opisywana premia należy się bowiem wszystkim osobom, które w dniu dzisiejszym zdecydują się wpłacić co najmniej 20 PLN.

Niezbędne jest oczywiście posiadanie konta we wspomnianej powyżej firmie bukmacherskiej. Można je założyć w każdej chwili, online i zupełnie za darmo.

TU ZAŁOŻYSZ KONTO U BUKMACHERA ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.