„Misja Basket” jest to najnowsza promocja bukmachera BetClic. Podczas tej akcji wspomniany operator nagradza swoich graczy darmowymi bonusami o wartości 40 PLN.

BetClic bonusy 2019

BetClic bonusy 2019

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach 25 do 29 października. Jednak należy wiedzieć, ze gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do jej zapisać. Można tego jedynie dokonać na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Bukmacher BetClic w ramach akcji „Misja basket” dopuszcza kupony SOLO i AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.70. Jednak warto jest wiedzieć, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z koszykówki. Oddane typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

darmowy bonus bez depozytu sts
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację u bukmachera STS bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN, ale z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bonus równowartości 40 PLN trafi na konto gracza pod warunkiem, że zagrane przez niego minimum trzy kupony zostały rozliczone jako wygrane, a poza tym spełniają powyższe warunki regulaminu.

Darmowe środki znajdą się na kontach graczy w dniu 31 października.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic w swojej ofercie powitalnej dla nowych graczy oferuje pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc z niego skorzystać wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta. To sprawi, że wspomniany operator dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Jeśli się okaże, że zagrany kupon okazał się wygrany to cała kwota trafi na konto gracza. Natomiast w przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki, a maksymalnie można otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.