Przed nami już dziewiętnasta promocja od bukmachera Forbet. Na dzisiaj, czyli 19 dzień grudnia operator daje bonus z okazji Klubowych Mistrzostw Świata. Wystarczy postawić kupon oraz musi zostać spełniony co najmniej jeden z trzech warunków, tj. Benzema strzeli min. dwie bramki, Ramos otrzyma czerwoną kartkę lub Marcelo asystuje przy bramce. W związku z tym bukmacher przyzna Ci bonus w wysokości 30 PLN.

  1. Kupon musi zostać zawarty dzisiaj, czyli 19 grudnia do godziny 17:30.
  2. Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone również dzisiaj, tylko, ze do godziny 23:59.
  3. Na kuponie musza znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30
  4. Stawka kuponu musi być równa 59 PLN.
  5. Bonus zostanie przyznany Ci, jeżeli przynajmniej jedna z trzech propozycji będzie trafna: Benzema strzeli min. dwie bramki, Ramos otrzyma czerwoną kartkę lub Marcelo asystuje przy bramce.
  6. Zabrania się grania freebetami bądź innymi środkami bonusowymi. A także popularny typ DNB (remis nie ma zakładu) nie jest brany pod uwagę.
  7. Bonus zostanie przyznany tylko raz dla jednego gracza, a znajdzie się on maksymalnie do 48 godzin po ostatnim gwizdu sędziego pojedynku Kashimy z Realem Madryt.

Jeżeli powyższe punkty zostaną zrealizowane i bonus trafi na Twoje konto masz czas trzydziestu dni, aby jego obrócić bonus czterokrotnie po kursie co najmniej 2.00!

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.