Na sobotę 15 grudnia bukmacher Etoto zachęca nas pograć Sporty Wirtualne, gdzie to organizuje bonus wysokości 25 PLN, niezależnie od rozliczenia kuponu. Jednak typy musisz postawić tylko dzisiaj, a muszą one zostać rozliczone do końca soboty, ponieważ do godziny 23:59 masz czas odebrać bonus.

Minimalna wartość zakładu wynosi 50 zł postawione za gotówkę (Freebety itp. zakłady nie są brane pod uwagę). Kurs całkowity na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00. Bukmacher dopuszcza grę singlem bądź kuponem wielokrotnym, na którym kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.

Wszystkie zdarzania znajdujące się na zakładzie musza pochodzić z Sportów wirtualnych, jak pojawią się tam inne dyscypliny automatycznie wyklucza nas to z promocji. Aby odebrać bonus Twój zakład musi zostać rozliczony jako wygrany, bądź przegrany.

Aby odebrać nagrodę w ramach Sprzedaży Premiowej, użytkownik po rozliczeniu kuponu musi kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po aktywacji zgłoszenia. Warunkiem, aby wypłacić bonus jest:

Zagrać zakład pojedynczy po kursie przynajmniej 2.20. Zakład wielokrotny musi również mieć takie same AKO, ale kurs każdego z zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.
Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.