Bukmacher Forbet w dniu 25 kwietnia oferuje ciekawą promocję dla swoich graczy. A mianowicie rozdaje bonusy w kwocie 25 PLN, za kupon zawarty za minimum 100 PLN.

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

W tej promocji może wziąć udział każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Warunkiem podstawowym, aby otrzymać bonus jest zawarcie kuponu za minimum 100 PLN w dnu 25 kwietnia d godziny 23:59.

Bonus od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Dodatkowo bukmacher wymaga od swoich graczy, żeby kupon promocyjny składał się cz co najmniej trzech zdarzeń, których kurs będzie większy niż 1.30. Natomiast operator wymaga, żeby kurs całkowity kuponu wyniósł nie mniej niż 2.50.

Natomiast z akcji są wykluczone kupony, które zostały zawarte przez środki bonusowe, zagrane systemem, bądź tez mające zdarzenia typu draw no bet (DNB).

Po spełnieniu powyższych warunków bukmacher przyzna automatycznie bonus do pierwszego kuponu, który spełnia te warunki. Nie ma znacznie jak zostanie rozliczony kupon.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.