Lubisz obstawiać E – Sport? Jak tak, to nie możesz przejść obojętnie obok promocji jaką oferuje swoim graczom bukmacher LvBet. Mianowicie wystarczy, że na przestrzeni tygodnia dokonasz obrotu 100 PLN na sporty wirtualne, a dostaniesz od bukmachera bonus 20 PLN.

Promocja obowiązuje na przestrzeni całych tygodni, od poniedziałku do niedzieli. Łącznie promocja trwa do końca marca 2019. Wystarczy, że w czasie siedmiu dni dokonasz obrotu 100 PLN na sporty wirtualne, a dostaniesz od bukmachera bonus w wysokości 20 PLN.

Należy pamiętać, że można jedynie zawierać kupony za środki gotówkowe. Wymagany kurs na kuponie to 1.50. Zakłady wykluczające się nie biorą udziału w promocji.

Podczas tej promocji mamy wybór zawierania kupony, ponieważ bukmacher dopuszcza zawarcie kuponów na stronie lvbet.pl, wersji mobilnej strony lvbet.pl oraz za pomocą aplikacji mobilnej. W każdym tygodniu można odebrać tylko jeden bon!

Bonus trafi na Twoje konto w każdy poniedziałek o ile zostaną spełnione powyższe warunki. Warunkiem wypłacenia bonusu jest dokonanie obrotu otrzymaną wartością pięciokrotnie.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.