Posiadasz konto u bukmachera Totolotek, ale nie dokonałeś jeszcze pierwszej wpłaty? To masz dobrą okazję ku temu, ponieważ bukmacher oferuje bonus 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 1000 PLN.

Jednak jak nie posiadasz konta u bukmachera Totolotek to w zamian za poprawny proces rejestracji bukmacher przyzna Ci Freebeta w wysokości 20 PLN.

Natomiast dla graczy, którzy dokonają pierwszego depozytu bukmacher przyznaje bonus 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 1000 PLN. Jednak to nie oznacza, że nie można dokonać większej wpłaty. Ponieważ każdy depozyt powyżej 1000 PLN będzie oznaczał, że i tak na nasze konto w formie bonusu wpłynie 1000 PLN.

Natomiast minimalna kwota jaka jest wymagana od bukmachera, aby wziąć udział w tej promocji to 20 PLN. Bonus zostanie aktywowany automatycznie po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto. Natomiast udział w promocji rozpoczyna się w momencie zawarcia pierwszego kuponu z salda bonusowego.

Ewentualne wygrane z bonusu zostaną automatycznie dopisane do konta głównego. Jednak, żeby móc je wypłacić trzeba spełnić warunki. Możemy wybierać zarówno w rodzaju kuponów, ponieważ bukmacher dopuszcza zarówno single jak i AKO. Zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak należy pamiętać, że łączny kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.