Bukmacher Totalbet zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy i tym samym oferuje bardzo ciekawy pakiet dla gracza. Bowiem operator przyzna bonus o wartości 100 % depozytu. Maksymalnie można odebrać 500 PLN.

Darmowy bonus za wpłatę od Totalbet

Darmowy bonus za wpłatę od Totalbet

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera Totalbet.

Akcja promocyjna polega na dokona rejestracji konta. Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Totalbet ?Jak nie to warto założyć, a sam proces rejestracji jest prosty i nie zajmie Ci zbyt dużo czasu.

Następnie trzeba dokonać pierwszego depozytu. W zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 100% depozytu, np. dokonujesz wpłaty 250 PLN, drugie tyle dostajesz w formie bonusu. Maksymalnie kwota jaką można otrzymać od bukmachera to 500 PLN. Taki bonus trafi do gracza, który dokonał wpłaty za minimum 500 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Trzeba również pamiętać, że bonus trzeba aktywować poprzez zawarcie dwóch rożnych kuponów, gdzie kurs łączny wyniesie co najmniej 2.00. Stawka tych kuponów musi wynosić kwocie dokonanego depozytu, czyli wpłacając 250 PLN musi dokonać zawarcia dwóch kuponów na łączną taką stawkę.

Bukmacher po rozliczeniu tych kuponów odblokuje bonus.

Bonus od Totalbet trafi na konto gracza w formie środków bonusowych, które będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciostronnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00. Na każdym kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia,a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.20.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.