Bukmacher Totalbet ma bardzo ciekawą promocję dla swoich użytkowników, którzy nie dokonali jeszcze depozytu w Totalbet. Bowiem wystarczy dokonać pierwszy wpłaty, a jego równowartość dostaniemy na konto bonusowe. To sprawia, że będziemy mieli dwa razy więcej środków na grę.

Promocja jest skierowana do osób, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera na stronie https://totalbet.pl, ale jeszcze nie dokonali pierwszej wpłaty.

Jeżeli dokonamy depozytu to automatycznie dostaniemy jego równowartość na swoje konto bonusowe. Warto jest podkreślić, że podczas tej promocji bukmacher dzieli nasze konto na dwa salda, tj. SALDO – pokazuje stan konta głównego. SALDO BONUSOWE – pokazuje stan konta bonusowego (środki, za które można zagrać, a po spełnieniu warunków obrotowych zostaną dopisane do SALDA). Maksymalna kwota bonusu wynosi 500 PLN. Ale to nie oznacza, że nie można wpłacić większej kwoty.

Bonus należy aktywować poprzez dokonania obrotu wartością całego depozytu. Poprzez zagranie minimum dwóch podobnych kuponów. Jednak należy pamiętać, że łączny kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00.

Jednak trzeba czekać do momentu rozliczenia kuponów z wymaganym obrotem depozytu przez bukmachera. Jak już to się stanie możemy dokonywać zawarcia kuponów z konta bonusowego.

Warunkiem, aby móc wypłacić środki z konta bonusowego są następujące:

  • dokonać sześciokrotnie obrotu wartością całej przyznanej kwoty bonusowej
  • na kuponie muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia
  • kurs każdego z zdarzeń znajdujących się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.20.
  • łączny kurs kupony musi wynieść minimum 2.00.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.