Bezpieczny zakład dla swoich graczy oferuje bukmacher Totalbet. Wystarczy, że dokonasz zawarcia kuponu za minimum 10 PLN i będziesz miał jeden błąd to operator zwróci Ci stawkę za zawarty kupn.

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Udział w promocji jest automatyczny. Nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Głównym warunkiem jest fakt, że nasz kupon musi spełniać poniższe warunki.

Minimalna stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Ponadto środki musza pochodzić z salda głównego. Jeżeli zagramy chociażby freebetem bądź innymi środkami bonusowymi jesteśmy wykluczeni z tej promocji.

Na kuponie musi znaleźć się, co najmniej dziesięć zdarzeń. Mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Bukmacher dopuszcza takie zdarzenia. Bukmacher zabranie grania systemem w tej promocji.

Jednak należy pamiętać, że kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.20. Jeżeli zdarzy się, że jeden z typów zostanie rozliczony zwrotem (po kursie 1.00), to taki typ zaliczany jest do promocji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki i wszystkie typy znajdujące się na kuponie będą rozliczone, jako trafione wygrywasz pełną pulę. Natomiast jak się zdarzy, że na Twoim kuponie zdarzy się jeden błąd to wygrana będzie równa zawartej stawce.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.