W ofercie bukmacher STS ma swoim graczom Betgames, czyli grę w karty. I z tej okazji bukmacher zachęca do gry typerów oferując pierwszy zakład bez ryzyka.

Bezpieczny zakład STS. Karty online

Bezpieczny zakład STS. Karty online

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Chcąc skorzystać z tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W promocji biorą udział kupony SOLO i AKO, na których będą znajdować się zdarzenia z Betgames. Warto jest podkreślić, że granie w gry karciane u bukmachera STS jest w pełni legalne.

Stawka kuponu promocyjnego musi wynosić dokładnie 20 PLN. Warto jest nadmienić, że wykluczone jest granie za środki bonusowe.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Typer, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany może liczyć na zwrot stawki. Bonus o wartości 20 PLN trafi na konto gracza najpóźniej do 24 godzin od momentu zakończenia akcji. W przypadku wygranej cała kwota trafi na konto gracza.

Należy jednak pamiętać, że promocja obejmuje pierwszy zakład w Betgames.

Darmowy bonus 29 PLN od STS:

Użytkownik, który podczas rejestracji konta na stronie bukmachera STS wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma w zamian darmowy bonus o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu można liczyć na kolejne darmowe środki równowartości wpłaty. Na konto gracza może trafić nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.