Bukmacher BetFan zmienia zasady gry pod podatku od 1 lutego. Każdy gracz może liczyć na większa wygraną o 14% pod warunkiem, że zagra kupon AKO, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs typu nie może być mniejszy niż 1.35. Poza tym dostępny jest cały czas pakiet powitalny. Nowi gracze mogą liczyć na bonus do 3000 złotych oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych.

BetFan gra bez podatku – zasady.

BetFan gra bez podatku – zasady.

Warto jest wiedzieć, że od 1 lutego 2020 bukmacher BetFan zmienił warunki gry bez podatku. W dalszym ciągu promocją objęte są wyłącznie kupony AKO, na których muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia.

Jednak zmienił się kurs typu. Do 31 stycznia wymagany kurs typu był 1.45, zaś wraz z początkiem lutego zmienił się on na 1.35.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Kod promocyjny BetFan 2020:

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta online www.BetFan.pl oraz wpisze hasło promocyjne „BETFAN” dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Wówczas za trzy pierwsze depozyty każdy gracz może otrzymać nawet 1000 złotych. To sprawia, że typer łącznie może mieć na swoim koncie 3000 złotych w formie środków bonusowych.

Poza tym bonusem jest jeszcze coś co oferuje bukmacher Betfan, pierwszy zakład jest bez ryzyka, aż do 100 złotych. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki do 100 złotych.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.