Zakład bez ryzyka do 510 PLN oferuje nowym graczom legalny bukmacher BetClic. Chcąc skorzystać z Cashbacka należy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta

Betclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Betclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz,z który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Podstawowy krok w tej akcji jest to założenie konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane,a co za tym idzie nie zajmie zbyt wiele czasu.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Chcąc dokonać aktywacji zakładu bez ryzyka w Betclic należy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta. Warto jest wiedzieć, że później już takiej możliwości nie będzie.

betclic kod promocyjny

Pozostaje już graczowi dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty Cashbackiem. Gracz sam wybiera jakie będą znajdować się zdarzenia na kuponie i jaka będzie jego stawka.

W razie wygranego kuponu cała kwota trafi na konto gracza, w razie przegranej bukmacher Betclic dokona zwrotu 100% stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.