Osoby, które posiadają konto u bukmachera BetClic, mogą mobilnie obstawiać mecze. W jaki sposób się to robi? Oto krótka instrukcja dla początkujących i nie tylko!

BetClic na telefon. Obstawianie mobilne
BetClic na telefon. Obstawianie mobilne

BetClic mobilna wersja

Jak zapewne doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, strona internetowa BetClic dostępna jest nie tylko w tradycyjnej formie. Jeżeli kiedykolwiek próbowałeś wejść na nią na swoim telefonie, na pewno znasz już na wskroś przenośną odmianę tego portalu.

Jeżeli interesuje cię BetClic na telefon, wystarczy, że zainstalujesz na swoim smartfonie aplikację mobilną. W ten sposób będziesz mógł znacznie łatwiej obstawiać mecze bez włączania komputera.

betclic mobile ios
betclic mobile ios

BetClic w telefonie – aplikacja i jej pobieranie

Co bardzo ważne – nawet obstawiając mobilnie istnieje szansa na to, by zdobyć bonus powitalny BetClic, czyli do 1000 PLN na dobry początek! Przy rejestracji można też wykorzystać aktualny kod promocyjny „BETONLINE„.

Przenośna wersja bukmachera legalnego BetClic dostępna jest na urządzenia z dwoma systemami – iOS oraz Android. W przypadku tego drugiego pobieranie następuje na oficjalnej stronie do obstawiania.

Obsługa mobilnego BetClic jest bardzo prosta i poradzi sobie z nią nawet początkujący gracz. Istotne jest przy tym to, iż nie tylko można tutaj stawiać mecze, ale także je oglądać! O transmisjach w BetClic TV przeczytasz na łamach naszej strony w innym wpisie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.