Bukmacher BetClic przeprowadza promocję dla swoich graczy, którzy lubią typować piłkę nożną. W tej promocji zmniejsza ryzyko przegranej. Jeżeli okaże się, że jeden z typów został rozliczony przegrany bukmacher przyzna bonus 40 PLN.

Zwrot 40 PLN za przegrany kupon u bukmachera BetClic

Zwrot 40 PLN za przegrany kupon u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna graczom jest do 29 sierpnia do godz. 23:59. Chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic, a następnie na podstronie tej akcji.

Kupony kwalifikujące się w tej akcji to takie, na których znajdują się co najmniej cztery zdarzenia, a wszystkie muszą pochodzić z piłki nożnej. Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 4.00. Stawka minimalna kuponu natomiast musi wynieść co najmniej 20 PLN.

W promocji są wykluczone automatycznie kupony zawarte za środki bonusowe, zagrane systemem oraz z wykorzystaną opcją Cashout.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jedno z nich zostanie rozliczone jako przegrane to w zamian bukmacher przyznane bonus w wysokości 40 PLN.

Bonus w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza w dniu 30 sierpnia.

BetClic: jaki kod promocyjny

Bukmacher BetClic Polska oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc z niego skorzystać wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta.

Jeżeli wówczas pierwszy kupon przez gracza okaże się przegrane to może on liczyć na zwrot 100% stawki za jaką został zagrany kupon. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.