Bonus 100% za pierwszą wpłatę oferuje nowym graczom bukmacher PzBuk, a maksymalnie można otrzymać 500 PLN. Wystarczy dokonać wpłaty, aby otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Pzbuk

500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Pzbuk

Z tego pakietu powitalnego może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Pzbuk.

Pierwszy krok tej promocji jest to dokonanie rejestracji. Tą czynność można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Ten proces jest bardzo prosty, więc każda osoba bez większych problemów wszystkich czasie założy konto.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Pzbuk na bonus 500 PLN

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE oraz zaznaczyć opcję aktywacji bonusu. Obie te czynności można należy wykonać w formularzu rejestracyjnym.

darmowy bonus bez depozytu sts
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację u bukmachera STS bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Po spełnieniu tych warunków gracz może dokonać pierwszej wpłaty, która jest objęta promocją PZbuk. Wysokość bonusu uzależniona jest od depozytu, np. gracz dokonał wpłaty w wysokości 400 PLN druga taka sama wartość trafi na konto gracza w formie środków bonusowych.

W ramach tej promocji użytkownik maksymalnie może otrzymać nawet 500 PLN.

Użytkownicy, którzy posiadają konto u bukmachera PZbuk regularnie mogą liczyć na szereg innych bonusów od tego bukmachera.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.